Prizinės vietos Meninio skaitymo konkurse!

• Paskelbta: 2024-02-07

Vasario 6 dieną Ignalinos rajono kultūros centre įvyko rajono mokinių Meninio skaitymo konkursas, kurio metu išrinkti geriausi rajono skaitovai savo amžiaus grupėse. Konkurso tikslas – ugdyti kūrybingą, mąstančią ir iškalbingą individualybę, skatinti mokinius domėtis literatūra, ugdyti mokinių kūrybiškumą, puoselėti  mokinių meninio žodžio suvokimą ir raišką. Konkurse dalyvavo 10 mokinių iš Ignalinos r. Vidiškių gimnazijos ir Ignalinos Česlovo Kudabos  gimnazijos.

5-8 klasių grupėje III vietą laimėjo mūsų gimnazijos penktokė Gabija Girdziušaitė  (mokytoja Neringa Mudėnienė), 9-12 klasių grupėje III vietą laimėjo IV klasės gimnazistė Solveiga Baranauskaitė (mokytoja Neringa Mudėnienė). Sveikiname!