Grįžome su trimis milijonais

• Paskelbta: 2024-01-31

Sausio 25 dieną Ukmergės r. Taujėnų gimnazijos sporto salėje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių zoninės  vaikinų, gimusių 2007 metais ir jaunesnių, tinklinio varžybos, kuriose dalyvavo ir mokyklų komandos iš Ukmergės, Panevėžio, Rokiškio bei Zarasų rajonų. Puikiai pasirodė mūsų gimnazijos vaikinų komanda (Vitalij Andrejev, Ramūnas Kurgonas, Danielius Mykolas Kontrimas, Nojus Grigonis, Ričardas Česokas, Merkurij Rybakov, Brendonas Kindurys, Augustas Garnevičius, Dominykas Chalujevas, Augustas  Trinkūnas), kadangi nugalėjo visas dalyvavusias komandas ir pelnytai laimėjo pirmąją vietą. Po varžybų komandoms buvo įteikti diplomai ir palinkėta sėkmės sekančiame etape. Vasario 8 dieną vaikinai atstovaus rajonui tarpzoninėse tinklinio varžybose Maišiagaloje. Pajudėjus namo vaikinai traukė M. Mikutavičiaus „Trys milijonai“. „Trys milijonai“ skambėjo„ ir kelyje. Trys milijonai“ skambėjo ir Vidiškėse išlipus iš autobusėlio.

Sveikiname vaikinų komandą, didžiuojamės ir linkime sėkmės tarpzoninėse varžybose.

Kitą dieną toje pačioje salėje tinklinį žaidė ir mūsų gimnazijos merginų komanda (Agnė Drobitova, Laura Janutėnaitė, Beatričė Meilutė, Aistė Apyvalaitė, Giedrė Petrulėnaitė, Viltė Petrulėnaitė, Raminta Akinskaitė, Brigita Kurgonaitė, Gabrielė Bukataitė, Rugilė Gulbiskaitė). Nors pergalių iškovoti ir nepavyko, lengvų taškų varžovėms neatidavė, o grįžtant namo irgi skambėjo tie patys M. Mikutavičiaus „Trys milijonai“. Džiaugiamės merginų komanda, kadangi pirmąkart gimnazijos istorijoje jos atstovavo rajonui tinklinio varžybose.

Informaciją parengė Gintaras Gruodis, fizinio ugdymo mokytojas metodininkas.