Prizinės vietos biologijos olimpiados savivaldybės etape!

• Paskelbta: 2024-02-05

Sausio 19 dieną vyko savivaldybės etapo 9-12 klasių mokinių biologijos olimpiada nuotoliniu būdu. Mokiniai užduotis matė ir jas sprendė MOODLE platformoje. Olimpiados dalyvių darbai buvo taisomi automatiškai. Olimpiadoje dalyvavo 24 mokiniai iš 3 rajono gimnazijų.  Olimpiados tikslas yra skatinti mokinius domėtis biologija, ugdyti mokinių mokslinį-kritinį mąstymą, grindžiamą išsamiomis biologijos žiniomis, ugdyti kūrybiškumą ir savarankiškumą, eksperimentinio darbo įgūdžius ir gebėjimus, padėti aukštesniųjų klasių mokiniams pasirinkti profesiją, surasti ir ugdyti talentus.

Paskelbus rezultatus paaiškėjo, kad 10 klasių grupėje I vietą laimėjo Austėja Garnevičiūtė, II vietą – Urtė Cicėnaitė, 11 klasių grupėje I vietą laimėjo Austėja Akinskaitė Visas mokines moko biologijos mokytoja metodininkė Sonata Petkūnienė. Sveikiname!