Istorijos olimpiadoje – III vieta!

• Paskelbta: 2023-02-27

Vasario 23 dieną įvyko savivaldybės etapo 10–12 klasių mokinių istorijos olimpiada. Olimpiados tema – „Lietuva 1795–1864 metais“. Olimpiados tikslas – skatinti mokinius domėtis istorija, plėsti mokinių žinias ir istorijos problemų sprendimų gebėjimus, supažindinti mokinius su kultūros paveldu, jo saugojimu ir naudojimo galimybėmis, padėti atsiskleisti geriausiai istoriją išmanantiems, ja besidomintiems mokiniams, atkreipti mokinių dėmesį į svarbias istorines temas, plėsti mokinių humanitarinės terminologijos išmanymą ir lavinti mokslinio (publicistinio) teksto rašymo gebėjimus, suteikti galimybę istorija aktyviai besidomintiems mokiniams arčiau susipažinti su profesionaliu istorijos mokslu ir jo pasiekimais.

Olimpiadoje dalyvavo 8 mokiniai iš visų rajono gimnazijų. Suvedus rezultatus paaiškėjo, kad III vietą laimėjo Linas Martinkėnas (mokytoja Danguolė Bajarūnienė). Sveikiname!