Prizinės vietos savivaldybės etapo meninio skaitymo konkurse!

• Paskelbta: 2023-02-17

Vasario 15 dieną įvyko rajono mokinių meninio skaitymo konkurso vertinimo komisijos nuotolinis posėdis, kurio metu išrinkti geriausi rajono skaitovai savo amžiaus grupėse ir užregistruoti į regioninį etapą. Konkurso tikslas – ugdyti kūrybingą, mąstančią ir iškalbingą individualybę, skatinti mokinius domėtis literatūra, ugdyti mokinių kūrybiškumą, puoselėti  mokinių meninio žodžio suvokimą ir raišką.

Konkurse dalyvauja 5–12 klasių mokiniai, dalyviai  vertinami  dviejose amžiaus  grupėse: 5-8 kl. ir 9-12 kl. Skaitovai pristatė filmuotą poezijos arba prozos kūrinio ištrauką lietuvių kalba. Konkurse dalyvavo 10 mokinių iš dviejų rajono gimnazijų.

5–8 klasių grupėje III vietą užėmė Raminta Akinskaitė (mokytoja Danguolė Šalkauskienė).

9–12 klasių grupėje II vietą laimėjo Linas Martinkėnas (mokytoja Neringa Mudėnienė).

Sveikiname!