Prizinės vietos ir garbė atstovauti savivaldybei respublikoje!

• Paskelbta: 2023-02-02

Sausio 31 dieną vyko savivaldybės etapo anglų kalbos konkursas 9, 10 klasių mokiniams.

Konkurso tikslas – skatinti mokinius domėtis anglų kalba ir šia kalba kalbančių šalių kultūra, plėtoti mokinių kūrybinius gebėjimus, skatinti mokinių bendradarbiavimą panaudojant jų kalbinius gebėjimus, motyvaciją mokytis savarankiškai, skatinti mokytojų iniciatyvą rengiant mokinius konkursams ir ugdymo procese taikant veiksmingus metodus. Konkurse dalyvavo 8 mokiniai iš 3 rajono gimnazijų. Mokiniai atliko užduotis raštu ir žodžiu. Komisijai suvedus rezultatus paaiškėjo, kad I vietą laimėjo Urtė Cicėnaitė (mokytoja Ingrida Labuckienė), III vietą – Austėja Akinskaitė (mokytoja Jurgita Raketienė).

Urtė Cicėnaitė atstovaus Ignalinos rajono savivaldybei šalies etapo konkurse, kuris vyks  kovo 31– balandžio 1 dienomis Palangos senojoje gimnazijoje. Sveikiname!