Apie tinklinį

• Paskelbta: 2023-02-15

Pastaruoju metu mūsų gimnazijoje (ir ne tik) į mokiniams patinkančių sporto šakų sąrašo viršūnę veržiasi tinklinio žaidimas. Šis žaidimas vis dažniau įtraukiamas į įvairių sporto švenčių, turnyrų, žaidynių programas. Jose dalyvauja ir mūsų gimnazijos mokiniai. Ne tik dalyvauja, bet ir džiugina pasiektais rezultatais.

Sausio 14 d. įvyko atviras Naujametinis Ignalinos rajono tinklinio turnyras, kurį organizavo Ignalinos rajono švietimo ir sporto paslaugų centras. Jose dalyvavusi mūsų gimnazijos vaikinų komanda (Tomas Baubinas, Arijus Ašurovas, Deividas Dovidov, Kajus Meidus, Vitalij Andrejev,  buvęs mokinys Irmantas Achromkinas) laimėjo trečiąją vietą.

Sausio 18 dieną Ignalinos sporto ir pramogų centro salėje vyko rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių, gimusių 2006 metais ir jaunesnių, tinklinio varžybos. Jose vaikinai (Dominykas Baltrūnas, Dovydas Bogomolskas, Vitalij Andrejev, Ramūnas Kurgonas, Danielius Mykolas Kontrimas, Nojus Grigonis, Ričardas Česokas) laimėjo pirmąją vietą, o merginos (Gabrielė Pečiulytė, Gintarė Atėnė Guigaitė, Austėja Akinskaitė, Agnė Drobitova, Beatričė Meilutė, Laura Janutėnaitė, Giedrė Petrulėnaitė) – trečiąją.

Sausio 21 dieną vaikinai (Aurimas Grušnius, Dovydas Bogomolskas, Vitalij Andrejev, Ramūnas Kurgonas, Danielius Mykolas Kontrimas, Nojus Grigonis, Ričardas Česokas) dalyvavo Lietuvos mokyklų žaidynių zoninėse kaimo vietovių mokyklų tinklinio varžybose Šalčininkuose. Rezultatas... pačių mokinių iniciatyva pirmadieniais ir trečiadieniais susiburti po pamokų žaisti tinklinį.

Vasario 7 dieną pas mus į svečius atvyko Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijos merginos. Mūsų merginų komandai tai buvo puiki, nuteikianti optimistiškai treniruotė ruošiantis artėjančioms rajono mokinių tinklinio varžyboms.

Sveikiname, džiaugiamės ir didžiuojamės.

Informaciją parengė Gintaras Gruodis, fizinio ugdymo mokytojas metodininkas.