Pradinukai piešė žiemą

• Paskelbta: 2023-02-22

Ignalinos rajono pradinių klasių mokytojai su savo mokiniais dalyvavo mūsų gimnazijos organizuotame piešinių konkurse „Sveika, balta žiemuže!“ Konkurso tikslas – skatinti mokinius stebėti savo aplinką, įprasminti ir kūrybiškai atskleisti gamtos grožį. Sulaukėme 45 mažųjų menininkų darbų, kurie buvo vertinti atskirai kiekvienoje amžiaus grupėje.

1 klasių mokinių grupės nugalėtojais tapo Vilius Kardelis, Ignalinos r. Vidiškių gimnazija (mokyt. E. Abeciūnienė), Egilija Tarasevič, Ignalinos r. Didžiasalio „Ryto“ gimnazija (mokyt. L. Račkauskienė).

2 klasių mokinių grupės nugalėtojais tapo Luka Neciunskaitė, Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija (mokyt. D. Vilčinskienė), Jorinta Meškelaitė, Ignalinos r. Vidiškių gimnazija (mokyt. I. Pakalkienė), Lėja Sadaunykaitė, Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija (mokyt. D. Marcinauskienė).

3 klasių mokinių grupės nugalėtojais tapo Ugnė Peškovaitė, Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija (mokyt. I. Šuminienė), Milana Lazdinytė, Ignalinos r. Didžiasalio „Ryto“ gimnazija (mokyt. D. Sulienė), Orinta Dubakaitė, Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija (mokyt. R. Papšienė) ir Andrius Bartaška, Ignalinos r. Vidiškių gimnazija (mokyt. D. Kindurienė).

4 klasių mokinių grupės nugalėtojais tapo Beata Sodėnaitė, Ignalinos r. Didžiasalio „Ryto“ gimnazija, Dūkšto skyrius (mokyt. G. Sobčikienė), Kornelija Staleronkaitė Ignalinos r. Didžiasalio „Ryto“ gimnazija (mokyt. D. Misienė), Lėja Martinkevičiūtė, Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija (mokyt. J. Snieškienė) ir Jorilė Stravinskaitė, Ignalinos r. Vidiškių gimnazija (mokyt. J. Šalkauskienė).

Dėkojame visiems dalyvavusiems konkurse. Dalyviai, nugalėtojai ir jų mokytojai bus apdovanoti organizatorių diplomais ir padėkomis.

Mokinių darbus galima pamatyti čia:

Diana Kindurienė, pradinių klasių mokytoja metodininkė