Jaunojo pasieniečio būrelio komanda – antra!

• Paskelbta: 2023-02-13

Vasario 9 d. Visagino krepšinio mokykloje vyko Jaunojo pasieniečio būrelių narių krepšinio 3×3 varžybos. Jau tradicinėmis tapusiose, kasmet organizuojamose varžybose susirungė 14 komandų iš Ignalinos ir Švenčionių rajonų bei Visagino miesto 7 mokymo įstaigų. Šiais metais į Visagino krepšinio mokyklos aikštelę savo taiklumą atvyko išbandyti po dvi (vaikinų ir merginų) komandas iš Ignalinos Česlovo Kudabos, Ignalinos r. Vidiškių, Didžiasalio „Ryto“ gimnazijų, Švenčionių Zigmo Žemaičio, Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazijų bei šio miesto šeimininkų – Visagino „Atgimimo“ gimnazijos ir „Gerosios vilties“ progimnazijos komandos. Po kovų krepšinio aikštelėje išaiškėjo žaidusių merginų ir vaikinų komandų rezultatai. Antrą vietą tarp vaikinų užėmė Vidiškių gimnazijos Jaunojo pasieniečio būrelio vaikinų komanda. Sveikiname!

Andrejus Matvėjevas, būrelio vadovas