Dėmesys pirmokams

• Paskelbta: 2023-09-13
  • Kategorija: Aktualijos

Mokslo metai vos spėjo įsibėgėti, o pirmokėliai kiekvieną savaitę sulaukia svečių su dovanomis. Nors pagrindinė jų užduotis - mokytis, tačiau labai svarbus yra saugumas. Klasėje aptarėme pagrindines taisykles kaip elgtis kelyje, autobuse, keliaujant į mokyklą ir iš jos. Pirmąją mokslo metų savaitę sulaukėme svečio iš bendrovės SDG. Ši bendrovė vykdo socialinę akciją „Apsaugokime mūsų ateitį”, kurios tikslas – visos Lietuvos kaimo mokyklų pirmokus aprūpinti šviesą atspindinčiomis liemenėmis ir atšvaitais, kad vaikai būtų saugūs kelyje,  bei padovanoti  mokomąsias spalvinimo užduočių knygeles.

O rugsėjo 11 d. pirmokus aplankė Utenos apskrities VPK Ignalinos rajono PK Veiklos skyriaus tyrėja Jurgita Zenkuviene, kuri parodė vaikams įrašus apie saugų eismą, priminė pėsčiųjų pareigas, elgesį kelyje ir transporto priemonėse, pasakojo apie atšvaitus, jų įvairovę ir tinkamą naudojimą, prisegė atšvaitus ant kuprinių, atliko smagias užduotėles.

Ačiū už rūpestį mūsų vaikų saugumu ir dovanėles.

Jūratė Šalkauskienė , pradinių klasių vyresnioji mokytoja