Saugus, kai matomas !

• Paskelbta: 2023-01-23
  • Kategorija: Aktualijos

Lietuvos automobilių kelių direkcija kartu su gimnazijos bendruomenė vykdė  projektą „Atšvaitų naudojimas mokyklose“. Tikslas – siekti pėsčiųjų saugumo tamsiuoju paros metu, primenant apie pavojus, gresiančius gatvėse ir keliuoseProjekto metu vyko mokinių apklausa dėl atšvaitų nešiojimo ir saugumo keliaujant į mokyklą. Apklausos rezultatai parodė, kad tik pirmos klasės mokiniai visi turėjo ir dėvėjo atšvaitus. Trečdalis mokinių pamiršo dėvėti atšvaitus arba jų neturėjo. Lietuvos automobilių kelių direkcijos Tarptautinių ryšių ir komunikacijos skyriaus vadybininkė Sandra Katinienė perdavė mokiniams atšvaitų ir liemenių. Tikimės, kad išdalinti atšvaitai pagerins mokinių saugumą ir matomumą kelyje.

Dėkojame Lietuvos automobilių kelių direkcijai ir linkime saugių kelionių !

Socialinė pedagogė Jurgita Rėkašienė