Paminėta kovos su AIDS diena

• Paskelbta: 2022-12-02
  • Kategorija: Renginiai

Gruodžio 1 diena – Pasaulinė kovos su AIDS diena, kuri šiemet minima jau net 34-ąjį kartą. Vidiškių gimnazijos gamtosauginio komiteto iniciatyva per 6 ir 7 pamokas vyko 6–8 klasių mokinių protmūšis „AIDS – geriau žinoti“, skirtas susipažinimui su AIDS, ŽIV ligomis ir biologinių žinių gilinimui.

Kaip ir kiekvienais metais mokiniams buvo užduoti namų darbai. Jie turėjo pasigaminti komandinę emblemą. Emblemų rezultatai džiugino kūrybiškumu, o šie atlikti namų darbai dalyviams suteikė galimybę užsidirbti papildomų taškų. Mokiniai protmūšio metu aktyviai atsakinėjo į kiekvienai komandai užduotus klausimus, o į AIDS paminėjimą žvelgė smalsiu žvilgsniu.

Na ir žinoma, kaip gi protmūšis be nugalėtojų? Protmūšyje „AIDS – geriau žinoti“ pirmąją vietą užėmė komanda „Žygeiviai“ (8 klasė), antrąją vietą – „Bakterijos“ (7 klasė), trečioji vieta atiteko „Šeštokėliams“ (6 klasė).

Už prizus dėkojame Ignalinos rajono visuomenės sveikatos biurui.

Renginio koordinatorė – gamtosauginio komiteto vadovė, biologijos mokytoja metodininkė Sonata Petkūnienė.

Renginio vedėjai: II klasės mokinė Gintarė Atėnė Guigaitė ir IV klasės mokinys Linas Martinkėnas.

Garso operatorius – IV klasės mokinys Skirmantas Strašinskas.

Fotografas – IV klasės mokinys Tauras Jokūbas Rakštelis.

Straipsnio autorė – IV klasės mokinė Elzė Trubilaitė.