Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimas gimnazijoje

  • Paskelbė : Dainius Vaitkevičius
  • Paskelbta: 2022-03-13
  • Kategorija: Renginiai

Ar matei sugautą lakštingalą? Ar girdėjai jos giesmę narvelyje? Net ir mažiausias laukų ar girių paukštelis nori gyventi laisvas. Taip ir žmogus trokšta laisvės. Taip ir tauta nori būti laisva, nepriklausoma.

Kovo  10 dieną mokyklos bendruomenės nariai minėjo svarbią Lietuvai datą – kovo 11-ąją, tačiau negalėjo pamiršti ir šių dienų įvykių Ukrainoje, kurie parodo, kokia trapi yra laisvė ir nepriklausomybė. Minėjimo pradžioje dalyviai sugiedojo Lietuvos valstybės himną ir išreiškė savo palaikymą Ukrainos žmonėms, išklausydami Ukrainos himną. Gimnazijos direktorė Jūratė Sveikauskienė taip pat pabrėžė, kad šiuo metu vyksta kova už visų mūsų laisvę, žūsta nekalti žmonės, todėl tokių įvykių nevalia pamiršti ir kiekvienas turime  susitelkti ir visomis išgalėmis palaikyti ukrainiečius.

Vėliau renginio dalyviai pynė „Laisvės apyrankę“,  susidedančią iš Lietuvos ir Ukrainos vėliavų spalvų, ir tokiu būdu išreiškė palaikymą ukrainiečiams, kurie šiuo metu didvyriškai kovoja už savo šalies laisvę, už mūsų ir viso pasaulio laisvę, tikėdamiesi, kad savo gimtojoje žemėje  išvys taikos balandį.

Ypatingai svarbu, kad kiekvienas save gerbiantis lietuvis gebėtų uždegti savo širdyje šilumos, gerumo, supratimo ir palaikymo liepsnelę, nuolat ją kūrentų ir neleistų užgesti. Branginkime savo laisvę ir padėkime tiems, kurie vis dar kovoja už ją.

Linas Martinkėnas, III kl.

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos