Svečiuose pas Geležinį Vilką

Balandžio 10 dieną 3 klasės mokiniai žinių apie Lietuvos istoriją sėmėsi Lietuvos Nacionalinio muziejaus padalinyje Gedimino pilies bokšte. Jie dalyvavo edukacijoje „Duok penkis Geležiniam Vilkui“. Mokiniai sužinojo, kad Vilniui jau 701 metai, išgirdo, kas, kur ir kada pirmą kartą paminėjo Vilniaus vardą, prisiminė legendą apie Geležinį Vilką. Muziejaus edukatorė atskleidė, iš ko susideda Aukštutinės pilies ansamblis, pristatė kunigaikščio Gedimino nuopelnus Lietuvai. Edukacijos metu trečiokai pagilino visuomeninio  ugdymo pamokų metu įgytas žinias apie Vilniaus,  Lietuvos politinio centro, istoriją. Kūrybines užduotis mokiniai užantspaudavo vilko pėdos antspaudu, o pamoką užbaigė grožėdamiesi nuostabia pavasarėjančio Vilniaus panorama.

Ilona Pakalkienė, pradinių klasių mokytoja metodininkė