Keliauti įdomu, pažinti – naudinga

Ne vieną pasaulio pažinimo pamoką ketvirtokai skyrė susipažinimui su svarbiausiomis demokratinės valstybės valdymo institucijomis, jų vykdomomis funkcijomis ir veiklomis, ieškojo demokratinės visuomenės gyvenimo požymių, piliečių teisių ir pareigų valstybėje pavyzdžių. Daugybę naujų žodžių, sudėtingų sąvokų ir jų tarpusavio ryšius suprasti buvo itin sudėtinga. Todėl nutarė vykti į Seimą ir su visu tuo susipažinti gyvai. Dėkojame gidui Romui, Seimo nariui Gintautui Kinduriui, jo padėjėjai Gražinai, padėjusiems keliauti gan klaidžiais tiek žinių, tiek erdvių labirintais. Penktoje klasėje, galbūt, šias temas gliaudyti bus lengviau. Na, o pro autobuso langus lepinomės pačiais gražiausiais pavasariškais Vilniaus vaizdais – žydinčių sakurų, Gedimino kalno, Arkikatedros ir varpinės, Trijų kryžių kalno... O dar ledai, kiti gardėsiai ir, žinoma, nuostabus laikas su draugais.

Diana Kindurienė, pradinių klasių mokytoja metodininkė