Iš krepšinio 3x3 varžybų su taurėmis ir medaliais

• Paskelbta: 2023-12-21

Gruodžio 21 dieną Ignalinos sporto ir pramogų sporto salėje vyko rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių krepšinio 3x3 varžybos. Visose amžiaus grupėse puikiai pasirodė mūsų gimnazijos mokiniai, nes iškovojo pirmąsias ir antrąsias vietas. Pačių jauniausių (2010–2012 m. g.) grupėje nugalėtojais tapo: Augustas Garnevičius, Pijus Kaškilevičius, Brendonas Kindurys, Nojus Sabaliauskas. Gimusių 2008-2009 m. amžiaus grupėje antrąją vietą laimėjo Adomas Kaškilevičius, Danielius Mykolas Kontrimas, Ričardas Česokas ir Nojus Grigonis. Pačių vyriausių mokinių amžiaus grupėje pirmąją vietą laimėjo: Jokūbas Steponėnas, Martynas Steponėnas, Pijus Kardelis ir Merkurij Rybakov.

Pasibaigus varžyboms komandos nugalėtojos buvo apdovanotos taurėmis ir medaliais, prizininkės – medaliais. Sveikiname ir didžiuojamės.

Informaciją parengė Gintaras Gruodis, fizinio ugdymo mokytojas metodininkas.