Iš kroso varžybų su medaliais

• Paskelbta: 2023-10-09

Spalio 6 dieną naujoje Ignalinos miško parko trasoje vyko rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių kroso varžybos, kuriose mūsų gimnazijos mokiniai savo amžiaus grupėse iškovojo 4 medalius: Rokas Ervinas Česūnas (I vieta), Brendonas Kindurys (I vieta), Agnė Drobitova (III vieta), Erikas Uziela (III vieta).

Aukštas vietas užėmė ir penktokė Rugilė Mikaliakaitė (4 vieta), septintokė Monika Matuliauskaitė (4 vieta), septintokas Pijus Kaškilevičius (6 vieta), pirmokas gimnazistas Merkurij Rybakov (5 vieta).

Taip pat varžybose dalyvavo: Danielius Kliaus (5 klasė), Augustas Trinkųnas (6 klasė), Augustas Garnevičius (7 klasė), Mantas Mikaliakas (7 klasė), Darius Gruzdys (8 klasė), Aidas Macijauskas (8 klasė) ir Nojus Grigonis (I klasė).

Sveikiname ir didžiuojamės.

Informaciją parengė Gintaras Gruodis, fizinio ugdymo mokytojas metodininkas