Kvadrato varžybos

• Paskelbta: 2023-11-13

Lapkričio 8 dieną Didžiasalio „Ryto” gimnazijos sporto salėje vyko Ignalinos rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių, gimusių 2011 m ir jaunesnių, kvadrato varžybos, kuriose mūsų gimnazijos berniukų komanda (Dovliaš Edgaras, Trinkūnas Augustas,  Chalujevas Dominykas, Vilūnas Nojus, Ašurovas Lukas, Aginskas Rapolas, Kliaus Danielius, Teremeckij Artūras ir Uziela Erikas)  laimėjo antrą vietą.  Na, o mergaičių komanda (Bukataitė Gabrielė, Janutėnaitė Loreta, Lukaševičiūtė Sandra, Česokaitė Simona, Mudinaitė Luka, Averkaitė Vilija, Grinkevičiūtė Ugnė, Gulbinskaitė Rugilė,  Mikaliakaitė Rugilė) iškovojo pirmą vietą ir pateko į zonines kvadrato varžybas. Sveikiname ir didžiuojamės, o mergaitėms linkime sėkmės tolesniuose etapuose.

Informaciją parengė Gintaras Gruodis, fizinio ugdymo mokytojas metodininkas