Respublikinis moksleivių skaitovų konkursas

• Paskelbta: 2023-10-09

Spalio septintą dieną Maironio lietuvių literatūros muziejuje vyko respublikinis moksleivių skaitovų konkursas. Jame dalyvavo ir mūsų gimnazijos mokinė Solveiga Baranauskaitė.  1-IV klasių grupėje dalyvavo net 78 skaitovai iš įvairių Lietuvos mokyklų. Mokinių  pasirinkti eilėraščiai ir prozos tekstai vertė įsiklausyti, įsijausti į žodžių prasmę ir skambesį. Skaitovai džiugino gebėjimu klausytojui perteikti meninio teksto mintį, gebėjimu bendrauti su klausytoju taisyklinga, raiškia ir įtaigia kalba.

Visi konkurso dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais. Solveiga džiaugėsi, kad šeštadienio dieną praleido turiningai, išbandydama savo jėgas šiame konkurse, ir  pasisėmė naujos patirties deklamavimo ir tekstų pasirinkimo srityje.

Neringa Mudėnienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė