Prizinės vietos biologijos olimpiadoje!

• Paskelbta: 2023-04-04

Kovo 24 d. vyko savivaldybės etapo 5–8 klasių mokinių biologijos olimpiada. Mokiniai užduotis atliko Google Forms užduočių atlikimo platformoje. Olimpiadoje dalyvavo 24 mokiniai iš visų rajono gimnazijų. Olimpiados tikslas – puoselėti 5–8 klasių mokinių domėjimąsi biologija bei ugdyti gamtos mokslų ir bendrąsias kompetencijas, tobulinti gebėjimus kritiškai mąstyti bei kūrybiškai ir savarankiškai veikti, plėsti žinias apie mokslo naujoves, technologijas ir jų sąsajas su gamtoje vykstančiais pokyčiais, galimomis grėsmėmis aplinkai, visuomenės bei žmogaus gyvenimo kokybei.

Gavus vertinimo komisijos rezultatus paaiškėjo, kad 5 klasių grupėje III vietą užėmė Gabrielė Bukataitė. 6 klasių grupėje III vietą pelnė Brendonas Kindurys. 8 klasių grupėje II vietą laimėjo Liepa Gruzdytė. Visus tris mokinius moko mokytoja Laimutė Šimonienė. Sveikiname!