Iš krepšinio varžybų su laimėjimų gausa

• Paskelbta: 2023-03-13

Kovo 1 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos sporto salėje vyko rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių krepšinio 3x3 varžybos. Visose amžiaus grupėse puikiai pasirodė mūsų gimnazijos mokiniai, nes iškovojo pirmąsias vietas. Pačių jauniausių (2010–2011 m. g.) grupėje nugalėtojais tapo: Garnevičius Augustas, Kaškilevičius Pijus, Kindurys Brendonas, Sabaliauskas Nojus. Gimusių 2007-2009 m. amžiaus grupėje laimėjo Andrejev Vitalij, Danielius Mykolas Kontrimas, Rybakov Merkurij ir Grigonis Nojus. Pačių vyriausių mokinių amžiaus grupėje pirmąją vietą laimėjo trečios gimnazijos klasės mokiniai: Steponėnas Jokūbas, Steponėnas Martynas, Kardelis Pijus, o antrąją vietą Juchnevič Raimondas, Ašurovas Arijus, Baubinas Tomas.

Pasibaigus varžyboms komandos nugalėtojos buvo apdovanotos taurėmis ir medaliais, prizininkės – medaliais. Sveikiname ir didžiuojamės.

Informaciją parengė Gintaras Gruodis, fizinio ugdymo mokytojas metodininkas.