Prizinė vieta ir garbė atstovauti savivaldybei respublikoje!

• Paskelbta: 2023-03-23

Kovo 22 dieną įvyko savivaldybės etapo technologijų olimpiada, kurioje dalyvavo ir mūsų gimnazijos devintokė Austėja Garnevičiūtė. Šių metų tema – „Kūrybos virusas 2023“. Olimpiados tikslas yra sudaryti mokiniams galimybę atskleisti technologines ir bendrąsias kompetencijas, ugdyti mokinių kūrybiškumą, savarankiškumą, ugdyti bendradarbiavimo, projektinio darbo gebėjimus, atskleisti savitą mokinių požiūrį į tradicijų tęstinumą, atspindintį technologijų kaitą. Austėja olimpiadoje pristatė savo namų darbą „Nimfa“, atliktą mišria technika ir atliko olimpiados užduotį. Įvertinusi Austėjos darbus komisija jai skyrė I vietą. Mokinę moko technologijų mokytoja metodininkė Audronė Krikščionaitienė. Gegužės mėnesį Austėja atstovaus rajonui respublikinėje olimpiadoje, kuri vyks Klaipėdoje. Sveikiname!