Prizinės vietos pasaulio pažinimo ir geografijos olimpiadose!

• Paskelbta: 2023-03-10

Kovo 7 dieną vyko rajono bendrojo ugdymo mokyklų 2–4 klasių mokinių pasaulio pažinimo olimpiada. Joje dalyvavo visų trijų rajono gimnazijų 53 pradinių klasių mokiniai. Suvedus rezultatus paaiškėjo, kad 2 klasės mokinės Augustė Janutėnaitė ir Jorinta Meškelaitė užėmė trečias vietas, jas moko pradinių klasių mokytoja metodininkė Ilona Pakalkienė. Taip pat III vietą laimėjo 3 klasės mokinys Aistis Raketis, jį moko pradinių klasių mokytoja metodininkė Diana Kindurienė.

Kovo 8 dieną vyko 6– 8 klasių mokinių geografijos olimpiada „Mano gaublys“. Joje dalyvavo 39 mokiniai iš visų rajono mokyklų. Paaiškėjo, kad geriausiai sekėsi dviem 6 klasės mokiniams: Brendonui Kinduriui ir Domantui Čeponiui, jie užėmė pirmąsias vietas. Septintokas Astoras Dovliaš pelnė III vietą. Visus tris mokinius moko geografijos mokytoja Sonata Petkūnienė.

Kovo 9 dieną organizuota I–IV klasių mokinių geografijos olimpiada „Mano gaublys“. Joje rungėsi 32 mokiniai iš rajono gimnazijų. Džiugu, kad II vietą užėmė IV klasės mokinys Skirmantas Strašinskas. Jo mokytoja – geografijos mokytoja Sonata Petkūnienė.

Sveikiname olimpiados prizininkus ir jų mokytojus!