Lengvosios atletikos kroso estafečių varžybos

• Paskelbta: 2022-05-23

Varžybos vyko gegužės 19 dieną Ignalinos miesto estradoje. Šių varžybų tikslai – puoselėti moksleivių susidomėjimą lengvąja atletika, populiarinti bėgimą raižyta vietove, išaiškinti stipriausias rajono mokyklų komandas bei komandą – nugalėtoją. Komandą tyrėjo sudaryti 4 merginos ir 4 vaikinai dviejose amžiaus grupėse: 1 gr. – I–IV kl., 2 gr – 8 kl. ir jaunesni. I gr. estafetę bėga: 500 m. mergina + 1000 m. vaikinas + 500 m. mergina + 1000 m. vaikinas ir t.t. II gr. estafetę bėga: 500 m. mergina + 500 m. vaikinas + 500 m. mergina + 500 m. vaikinas ir t.t. Laimi komanda, pasiekusi geriausią rezultatą. Vidiškių abi komandos užėmė 2-ąsias vietas. Komandos nugalėtojai atskirose amžiaus grupėse apdovanoti taurėmis ir medaliais, prizininkai – medaliais.

Informaciją parengė Austėja Kazinec, I kl. mokinė