Jaunojo pasieniečio būrelių tinklinio varžybos

  • Paskelbė : Dainius Vaitkevičius
  • Paskelbta: 2022-05-04
  • Kategorija: Didžiuojamės

Ignalinos r. Vidiškių gimnazijos sporto salėje Vilniaus pasienio rinktinė organizavo Jaunojo pasieniečio būrelių (JPB) tinklinio varžybas. Šių varžybų tikslas – skatinti jaunimo sportinę veiklą ir fizinį aktyvumą, populiarinti tinklinio žaidimą tarp būrelių, išaiškinti geriausias komandas ir populiarinti pasieniečio profesiją.

Turnyre varžėsi aštuonios JPB komandos iš Ignalinos Česlovo Kudabos, Ignalinos r. Vidiškių ir Didžiasalio „Ryto“, Pabradės „Ryto“, Pabradės „Žeimenos“, Vilniaus Antakalnio ir Vilniaus rajono Kalvelių „Aušros“ gimnazijų. Visos komandos burtų keliu buvo suskirstytos į du pogrupius, iš kurių po 2 komandas išėjo į pusfinalį.

Pirmajame pusfinalyje susirungė Ignalinos r. Vidiškių gimnazijos ir Didžiasalio „Ryto“ gimnazijos I komanda. Antrajame pusfinalyje – Ignalinos r. Didžiasalio „Ryto“ gimnazijos II komanda ir Vilniaus Antakalnio gimnazijos komanda.

Po įnirtingų kovų pogrupiuose ir pusfinalyje paaiškėjo, kad dėl 3–ios vietos varžysis Ignalinos r. Didžiasalio „Ryto“ gimnazijos I komandos ir tos pačios gimnazijos II komandos žaidėjai. Po labai atkaklios kovos aikštelėje po dviejų setų rezultatu 2:0 nugalėjo ir bronzos medalius užsitikrino Didžiasalio „Ryto“ gimnazijos I komanda.

Dėl geriausių tinklininkų vardų varžytis į aikštę išėjo salės šeimininkai – Ignalinos r. Vidiškių gimnazijos jaunieji sportininkai ir Vilniaus Antakalnio gimnazijos komanda. Po kovos prie tinklo, pergalę iškovojo JPB iš Vilniaus Antakalnio gimnazijos komanda, o vidiškiečiams atiteko garbinga antroji vieta ir sidabro medaliai.

Prizines vietas užėmusias komandas varžybų organizatoriai – Vilniaus pasienio rinktinės vyresnioji specialistė (bendruomenės pareigūnė) Jolanta Vaickuvienė ir Tverečiaus pasienio užkardos specialistas Andrejus Matvėjevas – apdovanojo diplomais, taurėmis ir medaliais.

Taip pat už pagalbą organizuojant ir pravedant turnyrą organizatoriai įteikė atminimo dovanėlę varžybose teisėjavusiam Ignalinos r. Vidiškių gimnazijos fizinio ugdymo mokytojui Gintarui Gruodžiui.

Rima Maldžiūtė, Vilniaus pasienio rinktinės viešųjų ryšių specialistė

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos