Lietuvos mokinių jaunųjų poetų kūrybos konkursas ,,Raktažolė”

• Paskelbta: 2022-05-10

Balandžio 29 dieną Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijoje vyko finalinis 2022 metų Lietuvos mokinių jaunųjų poetų kūrybos konkursas ,,Raktažolė“,  kuriame buvo įteikta dešimtoji Mažoji Pauliaus Širvio premija ir  paskelbti konkurso laimėtojai.

Iš daugiau kaip 60 jaunųjų kūrėjų, panorusių dalyvauti konkurse, vertinimo komisija, sudaryta iš rašytojų Jurgitos Jasponytės ( komisijos pirmininkė), Ilonos Ežerinytės, Gintarės Adomaitytės ir Mariaus Buroko atrinko ir pakvietė į konkursą 15 pačių geriausių jaunųjų poetų. Į finalinį konkursą buvo pakviesta  Vidiškių gimnazijos III klasės mokinė Skaistė Meškelaitė, kuri vertinimo komisijai pateikė eilėraščius iš rinkinių ,,Pati sau” ir ,,Atiduodu dalelę savęs”. Skaistė tapo Lietuvos mokinių jaunųjų poetų kūrybos konkurso ,,Raktažolė” II vietos laimėtoja.

Jaunoji  poetė  ir jos mokytoja Neringa Mudėnienė, padėjusi pasiruošti konkursui, buvo apdovanotos  padėkomis ir atminimo dovanomis.

Sveikiname jaunąją  poetę ir linkime kūrybinių idėjų gausos!