„Naktis mokykloje“

• Paskelbta: 2023-11-30

,,Naktis mokykloje"

Nurimus gimnazijos šurmuliui, pirmokai ir ketvirtokai gimnazistai kartu su auklėtojomis V.Medzevičiene ir N.Mudėniene lapkričio 24 dieną 18 valandą rinkosi mokykloje, nusiteikę nemiegoti visą naktį. Ketvirtokai gimnazistai visą naktį ruošėsi artėjančiam karnavalui – kalė, klijavo, piešė, spalvino, karpė...,  o pirmokai gimnazistai nuo pat pirmos minutės mėgavosi pramogomis - žaidė tinklinį, krepšinį, žiūrėjo siaubo filmus.  Po įvairių veiklų visus laukė vakarienė – picos ir kebabai. Visi jau buvo išalkę, todėl maistas kaipmat ištirpo.  Po sočios vakarienės išsipildė dar vienas mokinių noras – slėpynės mokykloje! Kai visi sugrįžo po slėpynių – laukė naktipiečiai. Vitalija Medzevičienė visus vaišino karštais kibinais ir garuojančia arbata. Keletą valandų gimnazistai nerimo, atrodė, jog muzika netils visą naktį, bet atėjo laikas poilsiui - vieni kabinetuose žiūrėjo filmus,  kiti  kalbėjosi tarpusavy ar žaidė kompiuterinius žaidimus.

Tikimės, kad tai - ne paskutinis toks nuotykis. Dėkojame direktorei Jūratei Sveikauskienei ir auklėtojoms, kurios  mumis pasitikėjo!

Liepa Gruzdytė, I klasės mokinė