Pilietiškumo pamoka su LR Prezidentu

• Paskelbta: 2024-05-29
  • Kategorija: Pamokos kitaip

Gegužės 22 d. Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijoje vyko pilietiškumo pamoka su LR Prezidentu Gitanu Nausėda. Mūsų gimnazijos mokiniai, Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijos ir Didžiasalio ,,Ryto“ gimnazijos mokiniai su LR Prezidentu ir Ignalinos rajono savivaldybės meru diskutavo tema „Ko reikia, kad dabarties jaunimas būtų tikras ateities Lietuvos šeimininkas?“ Diskusiją moderavo kudabiečiai Gabija Butkūnaitė ir Pijus Juodelis.

Prezidentas su mokiniais kalbėjosi įvairiais klausimais, tačiau daugiausiai buvo diskutuota apie visuotinį šaukimą, pilietiškumo ugdymą šeimoje ir mokykloje, meilę Lietuvai, domėjimąsi politika, linkėjo mokiniams būti tikrais ateities Lietuvos šeimininkais.

Direktorei Jūratei Sveikauskienei, kaip ir kitų gimnazijų vadovėms,  buvo įteikta  istorinė Lietuvos vėliava. Prezidentas pasirašė ant įvadinės „Aušros“ knygos  – pirmojo lietuviško laikraščio, kurį, sudėtą į knygas, dar praėjusiais metais gavo dovanų visos Lietuvos mokyklos.

Danguolė Bajarūnienė, istorijos ir pilietiškumo pagrindų vyr. mokytoja