Netradicinė pamoka „Mes mokame (mokomės) plaukti“

• Paskelbta: 2024-01-30
  • Kategorija: Pamokos kitaip

Sausio 26 d., vykdant TŪM I projektą, Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijos aktų salėje vyko renginys rajono savivaldybės mokyklų 2-4 klasių mokiniams „Mes mokame (mokomės) plaukti“. Mūsų gimnaziją renginyje atstovavo trys komandos, kurias sudarė 5 antrokai, 5 trečiokai ir 5 ketvirtokai. Renginį vedė VŠĮ Aukštaitijos plaukimo – triatlono akademijos vadovas Eugenijus Rakitinas. Mokiniai atidžiai stebėjo pristatymą apie saugų elgesį vandenyje ir prie vandens šiltuoju metų laiku, sužinojo, kaip elgtis įlūžus į ledą žiemą, susipažino su Maiklu Felpsu – geriausiu  JAV plaukiku, daugkartiniu pasaulio ir olimpiniu čempionu bei rekordininku, laimėjusiu 28 olimpinius medalius per 4 olimpines žaidynes, Rūta Meilutyte – olimpine, pasaulio ir Europos čempione bei mūsų rajono geriausiais plaukikais Eriku Kapočiumi, studijuojančiu JAV ir Dovile Mikoliūnaite, grįžusia į gimtąją Ignaliną ir mokančia plaukti mažuosius mokinukus. Pristatytos ir kylančios rajono plaukimo žvaigždutės Kornelija Jankovičiūtė ir Augustė Rakitinaitė. Po pristatymo mokinių laukė praktinė užduotis – Kahoot programos pagalba atsakyti į pateiktus klausimus.

Džiugesio ir azarto buvo į valias. Laimėjo visi, dalyvavusieji šiame puikiame renginyje.

Elena Abeciūnienė, pradinių klasių mokytoja metodininkė