Turininga viešnagė Ignalinos krašto muziejuje

Balandžio 13 d. ketvirtokai lankėsi Ignalinos krašto muziejuje. Išvykos tikslas – susipažinti su muziejaus ekspozicijomis, apžiūrėti Ignalinos rajono mokinių vaizduojamosios ir taikomosios dailės darbų parodas ir dalyvauti edukaciniame užsiėmime „Margučių ridenimas“. Muziejaus darbuotoja Agnė mokiniams papasakojo Ignalinos miesto atsiradimo legendą, pristatė ekspoziciją „Jonas Rustemas – dailininkas ir pedagogas (1762–1835)“, supažindino su Ignalinos krašto ir gyventojų istorija, jų amatais, papročiais ir tradicijomis.  Žaisdami smagius žaidimus, ketvirtokai sužinojo geležinkelio linijos Sankt–Peterburgas – Varšuva atsiradimo istoriją ir virtualiai aplankė žymiausias Ignalinos miesto vietas. Daug teigiamų emocijų sukėlė rajono mokinių vaizduojamosios ir taikomosios dailės darbų paroda. Joje vaikai surado eksponuojamus Gabrielės, Loretos ir Armano piešinius. Dalyvaudami edukaciniame užsiėmime “Margučių ridenimas“, susipažino su tradiciniais kiaušinių marginimo būdais ir įsitraukė į smagų medinių kiaušinių ridenimo žaidimą.

Elena Abeciūnienė, pradinių klasių vyr. mokytoja