Sėkmė jaunųjų filologų konkurse

• Paskelbta: 2024-02-23

Vasario 12 dieną Ignalinos rajono švietimo ir sporto paslaugų centre vyko jaunųjų filologų konkurso darbų vertinimo komisijos posėdis. Į Vilnių Lietuvos mokinių jaunųjų filologų vertinimo komisijai išsiųsti savivaldybės etapo nugalėtojų darbai. Jaunųjų filologų konkurso tikslas yra ugdyti gabių filologijai mokinių įgimtus ir įgytus humanitarinius gabumus, mokinių kūryba stiprinti  gimtosios kultūros tradicijas, jų istorinį tęstinumą, skatinti kūrybišką kultūros vertybių suvokimą bei įprasminimą gimtosios ir Europos kultūrų kontekste.

Į Vilnių išsiųsti Vidiškių gimnazijos mokinių Mijos Berlinskaitės darbas „Mano istorijos“ (prozos sekcija) ir Urtės Paluckaitės darbas „Leisk man skristi“ (poezijos sekcija), abiejų mergaičių mokytoja Neringa Mudėnienė.

Sveikiname ir linkime sėkmės kitame etape!