„Poezijos pavasarėlis“

• Paskelbta: 2023-05-25

Nuaidėjo, nuskambėjo 22-oji moksleivių poetinės kūrybos šventė „Poezijos pavasarėlis“, skirta poetui  Anzelmui Matučiui  atminti.

Šiais metais „Poezijos pavasarėliui“ savo kūrybą atsiuntė net 82 jaunieji poetai iš Kauno miesto ir Kauno rajono, Vilniaus, Panevėžio, Alytaus, Širvintų, Ignalinos rajono, Tauragės, Pagėgių, Šilalės, Vilkaviškio, Švenčionių, Marijampolės, Mažeikių, Šilutės, Klaipėdos, Kaišiadorių, Jonavos ir Varėnos rajono. „Poezijos pavasarėlio“ konkurse dalyvavo 3-12 klasių mokiniai, kurie kūrė eilėraščius apie tėvynę, gamtą, žemę, A. Matutį. Šiame konkurse dalyvavo mūsų mokyklos gimnazistė Skaistė Meškelaitė, kuri vertinimo komisijai pateikė tris savo kūrybos eilėraščius. Džiaugiuosi jaunąja kūrėja ir dėkoju  Skaistei už norą kurti ir džiuginti visus savo mintimis ir idėjomis.

Neringa Mudėnienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė