Respublikinio vertimų konkurso ,,Tavo žvilgsnis 2023“ rezultatai

• Paskelbta: 2023-05-18

Kaip kasmet, taip ir šiais mokslo metais, 10 mūsų gimnazijos mokinių dalyvavo Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo organizuojamame respublikiniame vertimų ir iliustracijų projekte „Tavo žvilgsnis“. Mokiniai vertė tekstus iš anglų, vokiečių ir rusų kalbų. Jaunuosius vertėjus konsultavo anglų k. mokytoja Ingrida Labuckienė, rusų k. mokytoja Nadiežda Stefanskaja, anglų k. mokytoja Jurgita Samoškienė bei vokiečių ir anglų k. mokytoja Jurgita Raketienė. Visi dalyviai gavo padėkas, o nugalėtojai – diplomus. Sveikiname!

Austėja Akinskaitė  (vertimas iš anglų kalbos) DIPLOMAS / (vertimas iš vokiečių kalbos) DIPLOMAS

Brendonas Kindurys (vertimas iš anglų kalbos) Padėkos raštas

Deividas Bikulčius (vertimas iš anglų kalbos) DIPLOMAS

Dominykas Baltrūnas (vertimas iš anglų kalbos) DIPLOMAS / (vertimas iš rusų kalbos) DIPLOMAS