Respublikinis Borutaičių poezijos konkursas „ALI-ALIO! PAVASARIS!”

• Paskelbta: 2023-05-09

Respublikiniame 1-12 klasių mokinių Borutaičių poezijos konkurse „ALI-ALIO! PAVASARIS!”, skirtame LR Seimo paskelbtiems Simono Daukanto metams ir 30-ajam Borutaičių poezijos pavasarėliui paminėti, šiemet dalyvavo rekordinis jaunųjų poetų skaičius – net 121 mokinys iš 60 šalies bendrojo lavinimo mokyklų. 1-4 klasių grupėje dalyvavo 26 mokiniai iš 13 mokyklų. 5-8 klasių grupėje - net 58 mokiniai iš 27 mokyklų. 9-12 klasių grupėje – 37 mokiniai iš 27 mokyklų. Pateiktus konkursui eilėraščius trimis amžiaus grupėmis atidžiai skaitė ir vertino autoritetinga vertinimo komisija, sudaryta iš pripažintų poetų, literatūrologų, mokytojų. Šiame konkurse dalyvavo mūsų gimnazijos IV klasės mokinė Skaistė Meškelaitė, kuri vertinimo komisijai pateikė savo kurtus eilėraščius. Skaistei  buvo įteikta padėka ir padrąsinantis poetės, prozininkės, muziejininkės Aldonos Ruseckaitės komentaras apie jos kūrybą.

Neringa Mudėnienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė