Kompiuterinių piešinių konkurse ,,Mano pasaulio spalvos” užimta pirmoji vieta

• Paskelbta: 2023-04-28

Balandžio 26 dieną mūsų gimnazijoje įvyko rajoninio kompiuterinių piešinių konkurso ,,Mano pasaulio spalvos‘‘ vertinimo komisijos posėdis. Konkurso tikslas – skatinti mokinių susidomėjimą informacinėmis technologijomis ir jų naudojimu, ieškoti talentų ir skatinti juos, ugdyti menines, pažinimo ir skaitmenines kompetencijas. Konkursui buvo pateikti 123 darbai.

1-4 klasių grupėje prizines vietas pasidalino Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijos mokiniai. Piešinių dalyje I vietą užėmė Dmitrijus Smirnovas (mokytoja Daiva Krikštulienė), II vietą – Orestas Palenčius (mokytoja Irena Šuminienė), III vietą –Danielė Bagdonavičiūtė (mokytoja Romualda Bagdonienė). Koliažų dalyje I vieta atiteko Ugnei Levčenkaitei (mokytoja Rita Papšienė), II vieta – Vytei Stanaitytei (mokytoja Irena Šuminienė), III vieta – Aironas Smagurauskas (mokytoja Irena Šuminienė).

5-8 klasių grupėje piešinių dalyje I vietą užėmė Aidas Macijauskas, Ignalinos r. Vidiškių gimnazija (mokytoja Joana Garnevičienė), II vietą – Julija Pajarskaitė, Ignalinos r. Didžiasalio „Ryto“ gimnazija (mokytoja Sigita Panavienė), III vietą – Skaistė Vaitkevičiūtė, Ignalinos Česlovo Kodabos gimnazija (mokytoja Ingrida Kandratavičienė). Koliažų dalyje I vieta užėmė Aidas Macijauskas, Ignalinos r. Vidiškių gimnazija (mokytoja Joana Garnevičienė), II vieta – Jurgita Pauliukėnaitė, III vieta – Dominika Bezrodnaja, abi mergaitės mokosi Ignalinos r. Didžiasalio „Ryto“ gimnazijoje (mokytoja Sigita Panavienė).

9-12 klasių grupėje piešinių dalyje prizines vietas pasidalino Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijos mokiniai. I vietą užėmė Patricija Doviakovskytė, II vietą – Aurita Navickaitė, III vietą – Kamilė Ponomarenko ( mokytoja Danguolė Meldžiūnaitė). Koliažų dalyje I vietą užėmė Edvinas Velička, Ignalinos r. Didžiasalio ,,Ryto‘‘ gimnazija (mokytoja Sigita Panavienė), II vietą – Gabrielė Ruzgaitė, Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija (mokytoja Danguolė Meldžiūnaitė), III vietą – Martynas Kazakovas, Ignalinos r. Didžiasalio ,,Ryto‘‘ gimnazija (mokytoja Sigita Panavienė).

Sveikiname nugalėtojus ir jų mokytojus!

Informacinių technologijų mokytoja metodininkė Joana Garnevičienė