Mergaitės ir berniukai dalyvaus Lietuvos mokyklų žaidynių zoninėse kvadrato varžybose

• Paskelbta: 2022-11-19

Lapkričio 17 dieną mūsų gimnazijos mergaičių ir berniukų komandos dalyvavo rajono mokyklų 5-6 klasių mokinių kvadrato varžybose. Mergaitėms žaisti sekėsi puikiai. Nugalėję abi komandas iš Ignalinos ir Didžiasalio, laimėjo pirmąją vietą. Mergaičių komanda atstovaus rajonui zoninėse varžybose tiek tarp miesto, tiek tarp kaimo vietovių mokyklų.

Berniukų komanda varžybose laimėjusi antrąją vietą atstovaus rajonui zoninėse varžybose tarp kaimo vietovių mokyklų. Sveikiname ir linkime sėkmės.

Mergaičių komanda: Česokaitė Simona, Matuliauskaitė Monika, Petkevičiūtė Andželika, Bukataitė Gabrielė, Gasperavičiūtė Živilė, Janutėnaitė Loreta, Lukaševičiūtė Sandra, Dovidova Kamilė, Stanevičiūtė Ugnė.

Berniukų komanda: Kindurys Brendonas, Dovliaš Edgaras, Mikaliakas Mantas, Sabaliauskas Nojus, Trinkūnas Augustas, Chalujevas Dominykas, Garnevičius Augustas, Černiauskas Gediminas, Vilūnas Nojus.

Informaciją parengė Gintaras Gruodis fizinio ugdymo mokytojas metodininkas.