Konferencija Paliesiaus dvare

• Paskelbta: 2022-11-19

Lapkričio 17 dieną Ignalinos rajono vietos veiklos grupė Paliesiaus dvare organizavo šventinę konferenciją „Maži darbai – didelių pasiekimų pradžia“, kurioje pasidžiaugta naujais projektais kaimo vietovėse, ryškiausiomis bendruomenių, verslo iniciatyvomis ir jaunimo konkurso „Koks turi būti kaimas, kad norėčiau jame gyventi“ rezultatais.

Mūsų gimnazijos mokiniai pristatė du projektus: IV klasės mokinys Linas Martinkėnas – ,,Mokomoji fotografijos studija ir aktyvaus mokymosi erdvė Vidiškėse“ ir III klasės mokinės Ieva Jasiukianecaitė ir Neringa Drobitova – verslo planą „AYVA“, kurio verslo idėja sumanyta projekto DESIGNE IT mokymo metu. Pagal šį verslo planą pagrindinė planuojama įmonės veikla – kvepalų gamyba iš natūralių medžiagų, o vėliau prekyba kvepalais, sukurtais tiek žmonėms, tiek namų interjerui.

Mes, mokiniai, grįžome iš konferencijos apdovanoti prizais, o mokytoja Vitalija Medzevičienė – Padėkos raštu.

Neringa Drobitova, III klasės gimnazistė