Saugaus eismo pamokėlė pirmokams

• Paskelbta: 2022-09-14
  • Kategorija: Aktualijos

Rugsėjo 14 d. gimnazijoje sulaukėme malonių svečių. Ignalinos policijos bendruomenės pareigūnė Jurgita Zenkuvienė pirmos klasės mokiniams vedė pamokėlę apie saugaus elgesio taisykles pereinant gatvę, atšvaitų dėvėjimo tvarką, saugios kelionės autobusu ir automobiliu principus. Kartu su mažaisiais mokinukais peržiūrėjo animacinius filmukus ir vaizdo įrašus, atliko savarankiškas užduotis. Sekėsi puikiai. Labai džiaugiamės gimnazijos pirmokėliais. Visi vaikai turėjo prisegtus atšvaitus ant kuprinių.

Dėkojame Ignalinos policijos bendruomenės pareigūnei Jurgitai Zenkuvienei už informatyvią ir linksmą pamokėlę. Tikimės, kad mažieji pirmokėliai ne tik žinos, bet ir laikysis saugaus eismo taisyklių gatvėje ir kelyje.

Iki kitų susitikimų !

Socialinė pedagogė Jurgita Rėkašienė