Antrokai baigė programos „Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“ pamokas

• Paskelbta: 2022-06-07
  • Kategorija: Aktualijos

Visus šiuos mokslo metus antrokai turėjo puikią galimybę lankyti programos „Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“ pamokas. Birželio 3 dieną jie vyko į šios programos baigimo šventę, kurioje dauguma demonstravo savo užsispyrimu, kantriu darbu įgytus plaukimo įgūdžius. Visiems mokiniams buvo įteikti pirmo, antro ir trečio lygio pažymėjimai bei saldžios dovanėlės, o patys drąsiausieji ir stipriausieji išbandė savo jėgas estafetėse. Iš dvylikos komandų mūsų antrokai užėmė 6-ąją vietą ir buvo apdovanoti medaliais.

Plaukimo įgūdžiai įgyjami palaipsniui, todėl svarbu nesustoti ir stiprinti savo gebėjimus dar tvirčiau ir saugiau jaustis vandenyje, o drąsiausiems – tobulinti savo plaukimo techniką.

Diana Kindurienė, pradinių klasių mokytoja metodininkė