Baigėsi 30-ieji mokslo metai

• Paskelbta: 2022-06-17
  • Kategorija: Aktualijos

„Tuomet sekė tas gražus sezonas...Vasara... Oras buvo pripildytas svajingos ir magiškos šviesos. O klimatas tapdavo tokiu tarsi būtų sukurtas iš viso vaikystės gaivumo“ (Henris Vodsvertas Longfelas).

Štai ir baigėsi dar vieneri mokslo metai... Jau galime džiaugtis taip laukta vasara: susitikti su draugais, lėkti keliais ir gatvėmis su dviračiais, išbandyti riedučius, maudytis, degintis saulėje, leistis į keliones, turistinius žygius ar tiesiog grožėtis žydinčia, kvapnia, užburiančia pievų ir miškų žaluma.

Sveikinu visus su dar viena, šįkart 30-ąja, mokslo metų pabaiga, dėkoju visiems, kad ištisus metus stropiai mokėtės ir mokėte, buvote aktyvūs, pozityvūs, žingeidūs ir atsakingi. Linkiu visiems smagiai pailsėti, pakeliauti, paiškylauti, pažinti, susirasti naujų draugų, daugiau laiko praleisti su šeima. Tikiuosi, kad Rugsėjo 1-ąją grįšite sveiki, linksmi, kupini jėgų bei noro toliau mokytis, kurti, siekti, tobulėti.

Mokykla Jūsų lauks!

Jūratė Sveikauskienė, direktorė