Netradicinė lietuvių kalbos pamoka Ignalinos viešojoje bibliotekoje

• Paskelbta: 2022-02-27
  • Kategorija: Aktualijos

Vasario 25 d. Vidiškių gimnazijos penktokai dalyvavo netradicinėje lietuvių kalbos pamokoje, kuri vyko Ignalinos viešojoje bibliotekoje.

Mokinius maloniai pasitiko visada besišypsanti vaikų skyriaus vyresnioji bibliotekininkė Rūta. Ji supažindino vaikus su bibliotekos darbu, paaiškino, kaip įsigyti skaitytojo bilietą, kaip tapti bibliotekos skaitytoju. Vėliau vyko įdomi viktorina, kurios metu vaikai stengėsi prisiminti ir atspėti perskaitytų knygų pavadinimus ir personažus. Daugiausiai teisingų atsakymų pateikė Mantas, nedaug atsiliko Domantas ir Pijus. Berniukų žinios buvo įvertintos dovanėlėmis – knygomis.

Įdomiausia ir linksmiausia pamokos dalis, tai pažintis su bibliotekos „Atradimų erdve“. Čia mokiniai galėjo programuoti robotukus – bitutes, išbandyti žaidimų konsolę Xbox su judesio žaidimais, atskleisti savo kūrybinius sumanymus piešiant 3D rašikliais.

Pamoka prabėgo labai greitai, tačiau  prasmingai. Penktokai suprato, kad leisti laiką bibliotekoje yra įdomu.

Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Virginija Maskoliūnienė