Karaliaus ir Karalienės rinkimai

• Paskelbta: 2024-02-19
  • Kategorija: Konkursai

,,Meilė - tai vieškelis į saulę, grįstas aštriais deimantais, kuriuo turi pereiti basas.’’
 (M. K. Čiurlionis)

Valentino diena – tai meilės kupina diena, kada visi atiduodame po lašelį savo meilės draugui ar draugei, siųsdami laiškelį, lepindami saldumynais ar tiesiog pamalonindami  gražiu žodžiu. Šios dienos proga Vidiškių gimnazijoje vyko Karaliaus ir Karalienės rinkimai. Iš kiekvienos klasės buvo atrinkti kandidatai pagal tam tikrus kriterijus: sportiškumą, iniciatyvumą, pozityvumą, kūrybiškumą. Balsavimas vyko klijuojant širdeles prie to žmogaus vardo, kuris, anot bendruomenės narių, vertas šio titulo. Po savo meilės lašelį atidavė ir mokiniai, ir mokytojai bei kiti gimnazijos darbuotojai. Suskaičiavus rezultatus, paaiškėjo, kad Karaliumi tapo  II  klasės mokinys Vitalijus Andrejevas, o Karaliene – IV  klasės mokinė Solveiga Baranauskaitė. Vitalijus ir Solveiga buvo karūnuoti bei apdovanoti prizais. Dabar jų karūnos puikuosis gimnazijos antrame aukšte ir primins pačias gražiausias šios dienos akimirkas!

Austėja Garnevičiūtė, mokinių tarybos pirmininkės pavaduotoja