Gamtosauginio komiteto veikla

• Paskelbta: 2023-02-06
  • Kategorija: Konkursai

Jaunam žmogui yra itin svarbu žinoti ekologijos sąvoką ir jos šių dienų aktualijas, todėl gimnazijos Gamtosauginis komitetas skatina mokinius bei mokyklos personalą gyventi ekologiškai, puoselėti gamtą ir spręsti ekologines problemas.

Gruodžio–sausio mėnesį Gamtosauginis komitetas pakvietė mokinius dalyvauti piešinių konkurse „Mes rūšiuojame!“. Piešinių sulaukėme iš 5–III gimnazijos klasių mokinių. Mokiniai atsižvelgė į šių dienų ekologijos aktualijas ir nupiešė piešinius, kurie yra eksponuojami Gamtosauginio komiteto stende, pasitelkę biologijos bei geografijos žinias. Atsižvelgdami į konkurso reikalavimus, Gamtosauginio komiteto nariai išrinko geriausius piešinius.

Gamtosauginis komitetas tikisi, kad mokiniai ne tik piešia, bet realiai suvokia ekologijos svarbą ir rūšiuoja atliekas.

Elzė Trubilaitė, IV klasės mokinė, gimnazijos Gamtosauginio komiteto narė