Savivaldybės etapo biologijos olimpiados rezultatai

• Paskelbta: 2022-02-01

Sausio 21 dieną nuotoliniu būdu vyko savivaldybės etapo 9–12 klasių mokinių biologijos olimpiada. Mokiniai užduotis matė ir jas sprendė MOODLE platformoje. Olimpiados dalyvių darbai buvo taisomi automatiškai. Olimpiadoje dalyvavo 21 mokinys iš 3 rajono gimnazijų ir jų skyrių.  Olimpiados tikslas – skatinti mokinius domėtis biologija, ugdyti mokinių mokslinį-kritinį mąstymą, grindžiamą išsamiomis biologijos žiniomis, ugdyti kūrybiškumą ir savarankiškumą, eksperimentinio darbo įgūdžius ir gebėjimus, padėti aukštesniųjų klasių mokiniams pasirinkti profesiją, surasti ir ugdyti talentus.

Paskelbus rezultatus paaiškėjo, kad 9 klasių grupėje II vietą laimėjo I klasės mokinė Gintarė Atėnė Guigaitė, ją moko biologijos vyresnioji mokytoja Laimutė Šimonienė.

10 klasių grupėje III vietą užėmė II klasės mokinys Rokas Ervinas Česūnas, 11 klasių grupėje I vietą užėmė III klasės mokinys Linas Martinkėnas, 12 klasių grupėje II vieta skirta IV klasės mokiniui Sauliui Gabrilavičiui. Visus šiuos mokinius moko biologijos mokytoja metodininkė Sonata Petkūnienė.

Sveikiname!