Kvadrato varžybose - antra vieta

• Paskelbė : Mindaugas
  • Paskelbta: 2021-12-19

Kvadrato varžybose - antra vieta

Gruodžio 16 d. Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijoje sporto salėje vyko rajono bendrojo ugdymo mokyklų 5–6 klasių mergaičių ir berniukų kvadrato varžybos. Jose dalyvavo Česlovo Kudabos ir mūsų gimnazijos mokinių komandos. Po varžybų visi dalyviai buvo apdovanoti medaliais ir taurėmis. Mūsų gimnazijos berniukai ir mergaitės laimėjo antros vietos taures. Sveikiname.

Berniukų komanda: Apyvala Domantas, Gruzdys Darius, Makoliūnas Aivaras, Padvaiskas Lukas, Romankevičius Eimantas, Garnevičius Augustas, Černiauskas Gediminas, Kaškilevičius Pijus, Čeponis Domantas.

Mergaičių komanda: Akinskaitė Raminta, Maldžiūtė Goda, Petrulėnaitė Viltė, Taluntytė Džordana, Volkovskytė Miglė, Žemaitytė Ugnė, Dovidova Kamilė, Gasperavičiūtė Živilė, Stanevičiūtė Ugnė.