Turime prizininkų savivaldybės etapo chemijos olimpiadoje

• Paskelbta: 2022-01-25

Sausio 14 dieną įvyko savivaldybės etapo 9–12 klasių mokinių chemijos olimpiada nuotoliniu būdu. Mokiniai užduotis matė ir jas sprendė MOODLE platformoje. Olimpiados dalyvių darbai buvo taisomi automatiškai. Olimpiados tikslas – skatinti mokinių domėjimąsi chemija, plėtoti mokinių chemijos mokslo srities žinias, ugdyti mokinių kūrybiškumą ir savarankiškumą bei eksperimentinio darbo įgūdžius ir gebėjimus, padėti aukštesniųjų klasių mokiniams pasirinkti profesiją, surasti ir ugdyti talentus.

Olimpiadoje savo žinias pasitikrino 15 mokinių iš trijų rajono gimnazijų.

Gavus rezultatų lentelę paaiškėjo, kad Vidiškių gimnazijos mokiniams sekėsi taip:

9 klasių grupėje I vietą užėmė I klasės mokinė Teresė Austėja Kazinec.

10 klasių grupėje II vietą pasidalino II klasės mokinės  Neringa Drabitova ir Ieva Jasiukianecaitė.

12 klasių grupėje III vietą užėmė IV klasės mokinys Saulius Gabrilavičius.

Visus mokinius olimpiadai paruošė chemijos mokytoja metodininkė Laimutė Šimonienė.

Sveikiname!