1,2 % parama gimnazijai

  • Paskelbė : Dainius Vaitkevičius
  • Paskelbta: 2024-03-03
  • Kategorija: Svarbu!

Kreipiamės  į Jus ir labai prašome ir šiais, 2024 m., iki  gegužės 2 dienos skirti Ignalinos r. Vidiškių gimnazijai 1,2 % paramą, kuri  mums yra labai reikalinga. Mokinių nuomone, lėšas panaudotume ypač svarbiems gimnazijos bendruomenės poreikiams patenkinti bei būtiniausioms priemonėms įsigyti.     

Labai dažnai gyventojai neskiria 1,2 procento gyventojų pajamų mokesčio paramai, nes nežino kaip ir kada tą galima padaryti. Paraginkite savo pažįstamus, bičiulius, giminaičius tapti paramos skyrėjais. Tikime, kad jie nuspręs savo paramą skirti gimnazijai, kurioje mokosi Jūsų vaikas ir taip prisidės prie mokinių paramos ir motyvavimo siekti daugiau bei geresnių ugdymosi sąlygų sudarymo.
Jūs labai padėsite savo vaiko mokyklai, jeigu skirsite 1,2 procento GPM 2024 metais. Ši finansinė parama – didelė paspirtis gimnazijos bendruomenei.

Visą informaciją kaip tai padaryti rasite čia: 1,2 procento parama gimnazijai

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos