Kūrybinių darbų paroda „Nuo rudens iki Kalėdų“

• Paskelbė : Mindaugas
  • Paskelbta: 2021-12-23
  • Kategorija: Paroda

Kūrybinių darbų paroda „Nuo rudens iki Kalėdų“

Artėjant gražiausioms metų šventėms, kai kiekvienas iš mūsų gyvena Kalėdų stebuklo laukimu, Vidiškių gimnazijos erdves papuošė 6, 7 ir II, III klasių mokinių kūrybinių darbų paroda ,,Nuo rudens iki Kalėdų“. Parodos akcentu tapo III klasės mokinių kalėdinėmis dekoracijomis puošti mediniai žibintai. Žvilgsnį prikausto spalvingi ir subtilus 6, 7 klasių mokinių kurti paveikslai. Gimnazijos rūsyje ilgai tūnoję sporto salės šviestuvai buvo prikelti antram gyvenimui. Pasitelkus šiek tiek kūrybiškumo ir vaizduotės, buvo pagamintos kalėdinės dekoracijos – staliukai. Šventinei nuotaikai sukurti ypač tinka iš antrinių ir gamtinių medžiagų mokinių pagamintos kalėdinės interjero puošybos detalės.

Nuoširdžiai dėkoju visiems kūrybingiems mokiniams už šių puikių idėjų įgyvendinimą ir parodos rengimą.

Nuotraukos:
Dainius