Vidiškių gimnazijoje svečiavosi būsimieji pirmokai

• Paskelbta: 2024-02-08
  • Kategorija: Edukacija

Saulėtą vasario 6 d. rytą Vidiškių gimnazijoje lankėsi Ignalinos „Šaltinėlio“ mokyklos Vidiškių skyriaus priešmokyklinio ugdymo „Gudručių“ grupės ugdytiniai. Mažieji svečiai dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Širdelė Lietuvai“. Čia vaikai sužinojo, kaip savo rankomis galima pagaminti širdelės formos segę ir ją dekoruoti. Savo mažomis rankelėmis vaikai patys nušlifavo medines širdeles, jas paruošė dekoravimui ir nudažė. Vėliau vaikai išbandė ir savo meninius gebėjimus – piešė ir dekoravo savo pačių sugalvotus gaminius. Apsilankę technologijų kabinete būsimieji pirmokai ypač domėjosi įvairiomis staklėmis ir medžio apdirbimo įrankiais, žavėjosi mokinių atliktais kūrybiniais darbai. Vaikai taip pat aplankė ir Vidiškių gimnazijos pirmokų klasę. Čia jie sutiko nemažai draugų, o juos atlydėjusi mokytoja Rita Krasienė – savo buvusius ugdytinius.  Pirmokai svečiams aprodė savo klasę, papasakojo, kaip jiems sekasi mokykloje, o mokytoja Rita visus pavaišino saldainiais.

Diana Gabrilavičienė, technologijų mokytoja