Svečiai iš Vilnius TECH

• Paskelbta: 2024-04-18
  • Kategorija: Ugdymas karjerai

Balandžio 12 dieną gimnazijoje lankėsi VILNIUS TECH (VGTU) universiteto studentų atstovybės Fundamentinių mokslų fakulteto atstovai Sigvidas Pijus Krinickas ir Karolina Chackevičiūtė. Studentai pristatė universiteto fakultetus, plačiau – Fundamentinių mokslų fakulteto bakalauro studijų programas. Svečiai akcentavo, kad studijuojant labai svarbu susiplanuoti savo dienotvarkę, taip pat pristatė veiklas, kuriomis galima užsiimti po paskaitų, papasakojo apie studentiško gyvenimo ypatumus, atsakė į gimnazistų užduotus klausimus.

Dėkojame už šiltą ir įdomų susitikimą! Tokie susitikimai padeda pažinti studijų pasaulį, verčia susimąstyti apie savo ateities planus ir leidžia lengviau priimti sprendimus planuojant karjerą.

Pijus Kardelis, IV klasės gimnazistas